Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /domains/kominkiwojcik.pl/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 137

Nasza oferta

Specjalizujemy się z kompleksowej realizacji indywidualnych zamówień według naszego lub Państwa projektu. Ładnie zaprojektowana obudowa, gustownie dobrane materiały oraz wysoka jakośc wykonania niewątpliwie wyróżniają nasze kominki na tle konkurencji.

Do naszych obudów proponujemy szeroki wybór modeli wkładó kominkowych, kilkunastu najbardziej renomowanych producentów, których jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami. Zależy nam na tym, aby klient zadowolony był nie tylko z ładnej obudowy, ale także z użytkowania i obsługi wkładu kominkowego, który niewątpliwie jest podstawą całego kominka.

PRODUKCJA
Wszystkie elementy obudowy kominka wykonujemy w naszym zakładzie produkcyjnym, wyposażonym w profesjonalne maszyny  do precyzyjnego cięcia  i obróbki kamieni naturalnych i drewna. 

BEZPIECZEŃSTWO
Montaż kominka przeprowadzamy zawsze zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym i przepisami przeciwpożarowymi. Nie godzimy się na żadne ustępstwa i kompromisy, gdyż w grę wchodzi bezpieczeństwo użytkownika i jego domu. Do montażu wykożystujemy wyłącznie atestowane, materiały zgodne z ich przeznaczeniem. Niewątpliwie podnosi to cenę kominka, ale zyskujemy za to trwałość i pełną gwarancję bezpieczeństwa.

UCZCIWOŚĆ
Zawsze dokładnie obliczamy i podajemy całkowity koszt inwestycji związanej z wybudowaniem kominka. Dzięki opracowanemu przez nas specjalnemu sposobowi przygotowania wycen, jesteśmy w stanie określić koszt wykonania kominka z zestawu materiałów wybranego spośród wszystkich dostępnych u nas gatunków kamieni naturalnych i innych materiałów wykończeniowych.
Get Adobe Flash player